AZ23C7V5-E3-18
MFR.Part #
AZ23C7V5-E3-18
JLCPCB Part #
C6127951
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@5V 300mW 7.5V 7Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS