AZ23C7V5-HE3-08
MFR.Part #
AZ23C7V5-HE3-08
JLCPCB Part #
C6126979
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@5V 300mW 50Ω 7.13V~7.88V 7.5V 7Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS