BZX84B5V1-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B5V1-E3-18
JLCPCB Part #
C6136649
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 2uA@2V 300mW 480Ω 5.1V 5V~5.2V 60Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS