SMCG14A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG14A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982317
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 14V 17.2V 1uA 23.2V 64.7A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS