AZ23C5V1-G3-18
MFR.Part #
AZ23C5V1-G3-18
JLCPCB Part #
C7079212
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@800mV 300mW 5.1V 60Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS