AZ23C5V6-G3-18
MFR.Part #
AZ23C5V6-G3-18
JLCPCB Part #
C6748166
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@1V 300mW 40Ω 5.6V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS