AZ23C27-E3-08
MFR.Part #
AZ23C27-E3-08
JLCPCB Part #
C7218121
Description
1 Pair Common Anode 100nA@20V 25.65V~28.35V 250Ω 27V 300mW 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS