AZ23C3V3-E3-18
MFR.Part #
AZ23C3V3-E3-18
JLCPCB Part #
C5556733
Description
1 Pair Common Anode 3.14V~3.47V 3.3V 300mW 500Ω 5uA@1V 95Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS