BFC237512681
MFR.Part #
BFC237512681
JLCPCB Part #
C7453703
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 300V、630V 680pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS