AZ23C33-HE3-18
MFR.Part #
AZ23C33-HE3-18
JLCPCB Part #
C5591630
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@25V 300mW 31.35V~34.65V 33V 80Ω 80Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS