AZ23B43-HE3-18
MFR.Part #
AZ23B43-HE3-18
JLCPCB Part #
C5556679
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@32V 100Ω 300mW 42.14V~43.86V 43V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS