BZX84B3V3-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84B3V3-E3-18
JLCPCB Part #
C6136643
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 3.23V~3.37V 3.3V 300mW 5uA@1V 600Ω 95Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS