AZ23C5V1-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C5V1-E3-18
JLCPCB Part #
C3737469
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 100nA@800mV 4.85V~5.36V 480Ω 5.1V 60Ω ±5% SOT-23 Zener Diodes ROHS