BFC238022393
MFR.Part #
BFC238022393
JLCPCB Part #
C3794728
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 39nF 63V、100V ±5% 插件,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS