AZ23C36-E3-08
MFR.Part #
AZ23C36-E3-08
JLCPCB Part #
C5591637
Description
1 Pair Common Anode 100nA@27V 250Ω 300mW 34.2V~37.8V 36V 90Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS