AZ23B11-HE3-18
MFR.Part #
AZ23B11-HE3-18
JLCPCB Part #
C6126899
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 10.78V~11.22V 100nA@8.5V 11V 20Ω 20Ω 300mW ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS