AZ23B13-HE3-18
MFR.Part #
AZ23B13-HE3-18
JLCPCB Part #
C6126901
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@10V 12.74V~13.26V 13V 25Ω 25Ω 300mW ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS