DZ23C10-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C10-G3-08
JLCPCB Part #
C7269425
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@7.5V 10V 15Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS