AZ23C51-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C51-E3-08
JLCPCB Part #
C7218133
Package
SOT-23-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@38V 100Ω 300mW 400Ω 48.45V~53.55V 51V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS