AZ23B22-E3-18
MFR.Part #
AZ23B22-E3-18
JLCPCB Part #
C6466788
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@17V 21.56V~22.44V 220Ω 22V 300mW 55Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS