AZ23B51-HE3-18
MFR.Part #
AZ23B51-HE3-18
JLCPCB Part #
C7218109
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@38V 100Ω 100Ω 300mW 49.98V~52.02V 51V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS