AZ23B10-HE3-08
MFR.Part #
AZ23B10-HE3-08
JLCPCB Part #
C5591490
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@7.5V 10V 15Ω 300mW 70Ω 9.8V~10.2V ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS