CMF553M9400JKEK
MFR.Part #
CMF553M9400JKEK
JLCPCB Part #
C1423158
Description
-55℃~+175℃ 3.94MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS