AZ23B18-HE3-08
MFR.Part #
AZ23B18-HE3-08
JLCPCB Part #
C6466786
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@14V 17.64V~18.36V 18V 300mW 45Ω 50Ω ±2% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS