AZ23C47-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AZ23C47-G3-18
JLCPCB Part #
C5591667
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Anode 100nA@35V 100Ω 300mW 375Ω 44.65V~49.35V 47V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS