AH150220R0JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH150220R0JE66
JLCPCB Part #
C5942280
Package
Plugin
Description
150W 220Ω Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS