P0805Y4991WNT
MFR.Part #
P0805Y4991WNT
JLCPCB Part #
C4229841
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.99kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS