AH300220R0JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
AH300220R0JE66
JLCPCB Part #
C1571742
Package
Plugin
Description
220Ω 300W ±100ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS