AHA25AFB-1K5
MFR.Part #
AHA25AFB-1K5
JLCPCB Part #
C1568424
Description
1.5kΩ 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS