BFC237524821
MFR.Part #
BFC237524821
JLCPCB Part #
C3805742
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 400V、1kV 820pF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS