5KP120A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP120A-E3/73
JLCPCB Part #
C3698638
Description
-55℃~+175℃ 120V 133V 193V 25.9A 2uA 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS