5KP26A-E3/54
MFR.Part #
5KP26A-E3/54
JLCPCB Part #
C1978874
Description
-55℃~+175℃ 119A@10/1000us 26V 2uA 31.9V 42.1V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)