5KP10A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP10A-E3/73
JLCPCB Part #
C1667265
Description
-55℃~+175℃ 10V 12.3V 15uA 17V 294A@10/1000us 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS