RN65D6041FRE6
MFR.Part #
RN65D6041FRE6
JLCPCB Part #
C3571844
Description
-65℃~+175℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors