5KP11A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP11A-E3/73
JLCPCB Part #
C3705359
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 10uA 11V 12.2V 18.2V 275A 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS