MART100KP132CA
Extended
Manufacturer
MDE Semiconductor Inc
MFR.Part #
MART100KP132CA
JLCPCB Part #
C20473439
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 100kW 10uA 132V 147.4V 256V 378A Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS