5KP10AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP10AHE3/54
JLCPCB Part #
C3699744
Description
-55℃~+175℃ 10V 11.1V 15uA 17V 294A 5kW TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS