SM8S18CAHM3/I
MFR.Part #
SM8S18CAHM3/I
JLCPCB Part #
C20036940
Package
DO-218AB
Description
-55℃~+175℃ 10uA 18V 21.1V 226A@10/1000us 29.2V 6.6kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-218AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS