5KP70AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP70AHE3/54
JLCPCB Part #
C3713811
Description
-55℃~+175℃ 113V 2uA 44.2A 5kW 70V 77.8V TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS