5KP13AHE3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP13AHE3/54
JLCPCB Part #
C1984146
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 13V 15.9V 21.5V 233A@10/1000us 2uA 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS