5KP100A-E3/73
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP100A-E3/73
JLCPCB Part #
C1667274
Description
-55℃~+175℃ 100V 162V 231V 2uA 30.9A@10/1000us 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS