15KPA260CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
15KPA260CA-HR
JLCPCB Part #
C3705465
Description
-55℃~+175℃ 15kW 260V 290.4V 2uA 36.2A 416.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS