RNC55H1823BSRE565
MFR.Part #
RNC55H1823BSRE565
JLCPCB Part #
C3489608
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors