564R20TSD39
MFR.Part #
564R20TSD39
JLCPCB Part #
C1641635
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
17.3mm 2kV 3.9nF 6.4mm X7R ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS