561R1DF0D23
MFR.Part #
561R1DF0D23
JLCPCB Part #
C1641570
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
11.7mm 1kV 2.3nF 6.4mm ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS