564R20TSD33
MFR.Part #
564R20TSD33
JLCPCB Part #
C1641786
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
13.5mm 2kV 3.3nF 6.4mm X7R ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS