564R30TSD39
MFR.Part #
564R30TSD39
JLCPCB Part #
C1499137
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
18.3mm 3.9nF 3kV 9.5mm X7R ±10% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS