564R30TSSD39
MFR.Part #
564R30TSSD39
JLCPCB Part #
C1641640
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
17.3mm 3.9nF 3kV 9.5mm ±20% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS