SMBJ30CA-M3/52
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ30CA-M3/52
JLCPCB Part #
C1981994
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 12.4A@10/1000us 1uA 30V 36.8V 48.4V 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS