564R20TSD22
MFR.Part #
564R20TSD22
JLCPCB Part #
C7025794
Package
Plugin
Description
11.7mm 2.2nF 2kV 6.4mm X7R ±10% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS